33L3143 IBM MEMORY 128MB 133MHZ 16MX72 SDRAM RDIMM CL3 ECC REG 33L3142, PC133R-333-542-A1, MT9LSDT1672G-133B1
Brand: IBM | Part Number: 33L3143
  • Out-of-Stock
33L3143 IBM MEMORY 128MB 133MHZ 16MX72 SDRAM RDIMM CL3 ECC REG 33L3142, PC133R-333-542-A1, MT9LSDT1672G-133B1 33L3143 IBM MEMORY 128MB 133MHZ 16MX72 SDRAM RDIMM CL3 ECC REG 33L3142, PC133R-333-542-A1, MT9LSDT1672G-133B1 33L3143 IBM MEMORY 128MB 133MHZ 16MX72 SDRAM RDIMM CL3 ECC REG 33L3142, PC133R-333-542-A1, MT9LSDT1672G-133B1 33L3143 IBM MEMORY 128MB 133MHZ 16MX72 SDRAM RDIMM CL3 ECC REG 33L3142, PC133R-333-542-A1, MT9LSDT1672G-133B1 33L3143 IBM MEMORY 128MB 133MHZ 16MX72 SDRAM RDIMM CL3 ECC REG 33L3142, PC133R-333-542-A1, MT9LSDT1672G-133B1 33L3143 IBM MEMORY 128MB 133MHZ 16MX72 SDRAM RDIMM CL3 ECC REG 33L3142, PC133R-333-542-A1, MT9LSDT1672G-133B1 33L3143 IBM MEMORY 128MB 133MHZ 16MX72 SDRAM RDIMM CL3 ECC REG 33L3142, PC133R-333-542-A1, MT9LSDT1672G-133B1
Tax excluded
local_shipping In delivery : 3 - 5 days
Condition: Refurbished help_outline
Warranty:  1 year
Security Policy
Delivery Policies
Return Policies
Quantity
Out-of-Stock
  • We ship all over the world
  • All items shipped from our warehouse
  • Easy and fast ordering 24/7
  • Express international shipping in 24 hours
  • Express delivery of even 1-2 working days
Jeśli zamówisz teraz wyślemy następnego dnia roboczego
If you order now, we'll ship it in:
hours
minutes
seconds
Description
Specifications
Number of Modules:
1
Capacity per Module:
128 MB
Type:
DDR
Number of Pins:
168 pin
Latency:
CAS 3-3-3
Voltage:
3.3 V