KVR1333D3N9-4G KINGSTON DDR3 4GB 2RX8 PC3-10600 1333MHZ UDIMM CL9 LOW PROFILE
Brand: KINGSTON | Part Number: KVR1333D3N9-4G LP
  • Out-of-Stock
KVR1333D3N9-4G KINGSTON DDR3 4GB 2RX8 PC3-10600 1333MHZ UDIMM CL9 LOW PROFILE KVR1333D3N9-4G KINGSTON DDR3 4GB 2RX8 PC3-10600 1333MHZ UDIMM CL9 LOW PROFILE KVR1333D3N9-4G KINGSTON DDR3 4GB 2RX8 PC3-10600 1333MHZ UDIMM CL9 LOW PROFILE KVR1333D3N9-4G KINGSTON DDR3 4GB 2RX8 PC3-10600 1333MHZ UDIMM CL9 LOW PROFILE KVR1333D3N9-4G KINGSTON DDR3 4GB 2RX8 PC3-10600 1333MHZ UDIMM CL9 LOW PROFILE KVR1333D3N9-4G KINGSTON DDR3 4GB 2RX8 PC3-10600 1333MHZ UDIMM CL9 LOW PROFILE KVR1333D3N9-4G KINGSTON DDR3 4GB 2RX8 PC3-10600 1333MHZ UDIMM CL9 LOW PROFILE
Tax excluded
local_shipping In delivery : 3 - 5 days
Condition: Refurbished help_outline
Warranty:  1 year
Security Policy
Delivery Policies
Return Policies
Quantity
Out-of-Stock
  • We ship all over the world
  • All items shipped from our warehouse
  • Easy and fast ordering 24/7
  • Express international shipping in 24 hours
  • Express delivery of even 1-2 working days
Jeśli zamówisz teraz wyślemy następnego dnia roboczego
If you order now, we'll ship it in:
hours
minutes
seconds
Description
Manufacturer Part Number KVR1333D3N9-4G
Manufacturer Part Option KVR1333D3N9/4G
Brand KINGSTON
Type DDR3 SDRAM
Capacity 4 GB
Form Factor UDIMM
Memory Features Non-ECC
Bus Speed PC3-10600
Memory Speed 1333 MHz
Number of Pins 240 pin
Latency CAS 9-9-9
Voltage 1.5 V
Specifications
Number of Modules:
1
Capacity per Module:
4 GB
Type:
DDR3 SDRAM
Number of Pins:
240 pin
Latency:
CAS 9-9-9
Voltage:
1.5 V